You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konstruktorių rinkinys LaQ „Sweet Collection Princess Garden“

Nauja prekė

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

16,99 €

  • 5 konstravimo schemos: pastelinių spalvų pilis, papuošalai, sodo suolelis su rožių arka, mini gėlynas; stalelis su veidrodžiu;
  • 5 spalvos;
  • 175 detalės;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

Visos princesės svajoja apie savo pasakų sodą. Princess Garden rinkinys – tai švelnių pastelinių spalvų konstruktorius mergaitėms, kuris atskleis mažosios svajotojos fantazijas, o žaidimai sode niekada nesibaigs.

Rinkinyje – 5 instrukcijos, nukeliančios į visų mergaičių išsvajotą, pasakose girdėtą Princesių sodą, kuriame pastatysite gėlių vartus ir jaukiai gersite arbatą saulėtomis popietėmis. O Paslapčių bokštas privers pasijusti itin paslaptingoms. „Princess Garden“ rinkinyje rasite įvairių modelių schemų, pagal kurias galėsite susikurti svajonių pilį, gėlių dekoracijų, mielų gyvūnėlių ir dar daug kitų sodui tinkančių daiktų bei papuošimų.

Rinkinys priklauso LaQ serijai Sweet Collection. Kituose šios serijos rinkiniuose rasite įvairių modelių schemų. Pagal jas galėsite susikurti tiek 2D, tiek 3D erdvinių figūrėlių.

Princess Garden rinkinys gali būti puikus edukacinis žaislas mokyti vaikus spalvų derinimo subtilybių ar kurti pasakojamąsias istorijas ir lavinti jų vaizduotę bei kūrybiškumą.

Visi LaQ rinkiniai sukurti ir pagaminti Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. 2D modelių schemos knygelėse atitinka realų detalių dydį, todėl mokytis bus dar lengviau ir smagiau! Šio LaQ rinkinio, kaip ir kitų,  detalės tinkamos derinti ir jungti su visų kitų LaQ rinkinių detalėmis.

LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti.

KAIP ŽAISTI?

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

 

LaQ detalių sk. 175 vnt.
Hamacron detalių sk.
Konstravimo schemų sk.5 vnt.
Spalvų sk.5
PriedaiInstrukcijų knygelė/lankstinukas.
Modeliai, kuriuos sukonstruositePastelinių spalvų pilis, papuošalai, sodo suolelis su rožių arka, mini gėlynas; stalelis su veidrodžiu.
Sudėtingumo lygisVidutinis
Rekomenduojamas amžiusnuo 5 metų

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Konstruktorių rinkinys LaQ „Sweet Collection Princess Garden“

Konstruktorių rinkinys LaQ „Sweet Collection Princess Garden“

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: