You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konstruktorių rinkinys LaQ „Sweet Collection My Favorites“

Nauja prekė

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

16,99 €

Ypač jauki LaQ Sweet Collection konstruktorių serija – tiesiog tobuli konstruktoriai mergaitėms, kurioms patinka estetika, dekoravimas, kūryba. My Favorites rinkinyje galima atrasti daugybę įvairiausių konstravimo modelių – nuo Pelenės iki ledų deserto!

Tai – tobulas 175 detalių LaQ konstrukcinis rinkinys pradedantiesiems! Modeliai instrukcijose pavaizduoti realaus dydžio, dėl to vaikai juos pirmiausia gali išbandyti, dėliodami ant knygelės piešinių. Su LaQ konstruktoriais kiekvienas jaunasis konstruotojas galės sukurti ne tik modelių iš instrukcijų, bet ir realybe paversti savo vaizduotės kūrinius.

Šio LaQ konstruktorių rinkinio net 11 spalvų detalės padės vaikams geriau išreikšti save, išmokti skirti spalvas ir jas derinti tarpusavyje. Įvairiaspalvės detalės leis vaikams nevaržomai pasinerti į spalvingą fantazijų pasaulį ir kurti nuotaikingus personažus, daiktus ir pan. LaQ konstruktoriai – smagūs ir įdomūs lavinamieji žaislai.

Rinkinyje rasite 4 rūšis LaQ detalių iš 7 galimų. Tai yra – 2 pagrindines ir 2 jungiamąsias detales. Pagrindinės detalės: detalė Nr. 1 – kvadratas ir detalė Nr. 2 – trikampis. Jungiamosios detalės Nr. 3 ir Nr. 4 yra standartinės, skirtos plokštiems modeliams konstruoti.

LaQ konstruktorius vaikai gali konstruoti ir individualiai, ir kartu su draugais ar kitais šeimos nariais.

Tai gali būti puiki dovana mėgstantiems konstruoti kitus populiarius konstruktorius, tokius kaip Lego, Playmobil, Plius Plius ir pan.

Rinkinio detalių pakaks ir saviems vidutinio dydžio modeliams kurti bei konstruoti. LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti. Rinkinio detalių užteks ilgam, nes LaQ modeliai lengvai konstruojami ir išardomi. Detales patogu nešiotis kartu su savimi, susidėjus jas į mėgiamą dėžutę ir vaikui davus konstruoti netikėtose situacijose, pavyzdžiui, kai tenka ilgėliau keliauti atomobiliu.

Šie nepriekaištingos kokybės japoniški LaQ konstruktoriai atvers Jūsų vaikui visiškai kitokį žaislų pasaulį!

KAIP ŽAISTI?

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

 

LaQ detalių sk.175 vnt. (tarp jų skaidrios LaQ detalės)
Hamacron detalių sk.
Konstravimo schemų sk.52 vnt.
Spalvų sk.11
PriedaiInstrukcijų knygelė/lankstinukas.
Modeliai, kuriuos sukonstruositeRaudonkepuraitė, gulbė, ledai, karūna, paukštis ir kt.
Sudėtingumo lygisLengvas
Rekomenduojamas amžiusNuo 5 metų
  • 52 konstravimo schemos: raudonkepuraitė, gulbė, ledai, karūna, paukštis ir kt.;
  • 11 spalvų;
  • 175 detalės (tarp jų skaidrios LaQ detalės);
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Konstruktorių rinkinys LaQ „Sweet Collection My Favorites“

Konstruktorių rinkinys LaQ „Sweet Collection My Favorites“

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: