You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konstruktorių rinkinys LaQ „Marine World Penguin“

Nauja prekė

2 Prekės

16,99 €

Tai rinkinys vaikams, besidomintiems gyvūnų pasauliu. Praplės vaikų zoologijos ir geografijos žinias bei supažindins su skirtingomis pingvinų rūšimis. Pingvinų modeliai puikiai atspindi tikrų pingvinų bruožus, tad tai ne tik smagus konstruktorius, bet ir pažintinis žaislas.

Ar žinojote, kad ne visi pingvinai gyvena Antarktidoje? Juos galima sutikti ir pietiniuose Australijos pakraščiuose, Naujosios Zelandijos, Pietų Amerikos ir net Pietų Afrikos pakrantėse – ten, kur krantus skalauja šaltosios srovės.

Imperatoriškasis pingvinas – didžiausias ir ištvermingiausias pingvinas. Deja, dėl globalinio atšilimo ir vandenyno taršos naftos produktais šis Antarktidos gyventojas yra beveik nykstantis. Uolinis kuoduotasis pingvinas aptinkamas Atlanto, Indijos ir Ramiojo vandenynų pietinėse dalyse. Išskirtinis bruožas – virš akių augantys geltonų plunksnų kuokštai, o viršugalvyje – juodų plunksnų kuokštai. Papuasinis pingvinas paplitęs Antarktidoje ir pietinėse vandenynų salose, tokiose kaip Folklando, Princo Edvardo, Pietų Džordžijos, Kergeleno ir kt. Šį pingviną puošia per pakaušį, nuo akies iki akies, besidriekianti balta juosta ir 15 cm ilgio uodegos plunksnos. Tikras puošeiva! Humbolto pingvinas gyvena Čilėje ir Peru, priklauso akiniuotiesiems pingvinams – akis puošia baltos spalvos „akiniai“. Tai taip pat beveik nykstanti pingvinų rūšis. Mažąjį pingviną sutiksite Pietų Australijos ir Naujosios Zelanijos pakrantėse. Australijoje jis dar vadinamas pasakų pingvinu. Tai mažiausias pingvinas: jo ūgis siekia vos 33 cm, o svoris – iki 1,5 kg.

Idėja visai šeimai: jeigu lankysitės jūrų muziejuje, pabandykite atpažinti pingvinus, kuriuos konstravote!

KAIP ŽAISTI?

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

 

LaQ detalės165 vnt.
Hamacron detalės4 vnt.
Konstravimo schemos6 vnt.
Spalvos7
PriedaiInstrukcijų knygelė/lankstinukas.
Modeliai, kuriuos sukonstruositeImperatoriškasis pingvinas su jaunikliu, Uolinis kuoduotasis pingvinas, Papuasinis pingvinas ir kt.
Sudėtingumo lygisVidutinis
Rekomenduojamas amžiusNuo 5 metų  • 6 konstravimo schemos: Imperatoriškasis pingvinas su jaunikliu, Uolinis kuoduotasis pingvinas, Papuasinis pingvinas ir kt.;
  • 7 spalvos;
  • 165 detalės;
  • 4 specialios Hamacron dalys;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Konstruktorių rinkinys LaQ „Marine World Penguin“

Konstruktorių rinkinys LaQ „Marine World Penguin“

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: