You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konstruktorių rinkinys LaQ Hamacron „Jet Fighter“

Šiuo metu prekės neturime

Nauja prekė


25,99 €

  • 5 konstravimo schemos: reaktyvinis lėktuvas, lenktyninis automobilis, „nematomas“ reaktyvinis lėktuvas, ralio mašina ir motociklas;
  • 6 spalvos;
  • 190 detalių;
  • 11 specialių Hamacron dalių;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų.

SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

Šis teminis LaQ konstruktorius išsiskiria savo originaliais mėlynos spalvos transporto priemonių modeliais, o ypač pagrindiniu – reaktyviniu LaQ lėktuvu, labai mėgiamu daugelio berniukų! Iš rinkinio detalių be reaktyvinio lėktuvo, vaikai dar galės sukonstruoti ir lenktyninį automobilį, „nematomą“ reaktyvinį lėktuvą, ralio mašiną ir motociklą. Todėl su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką.

Įsigiję dar ir LaQ Race Car rinkinį, iš abiejų rinkinių detalių sukonstruosite įspūdingą LaQ motociklą!

Realybėje reaktyvinis lėktuvas – tai karinis orlaivis, sukurtas kovai ore su kitu lėktuvu, o ne atakuoti žemės taikinius kaip bombonešiai. Jie išsiskiria savo greičiu, gebėjimu manevruoti ir, palyginus su kitais koviniais lėktuvais, nedideliu dydžiu. „Nematomas“ lėktuvas – tai radarais labai sunkiai arba išvis nematomas orlaivis, ypač reikalingas karinėse oro pajėgose. Ralio automobilis yra modifikuota ar specialiai sukonstruota mašina automobilių raliui – automobilių lenktynėms, rengiamose atvirose (lenktyniaujama daugiausia bendro naudojimo keliais) ar uždarose trasose (lenktyniniu režimu).

Iš visos LaQ Hamacron Constructor serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis Hamacron detalėmis (dideliais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis dviejų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais LaQ modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti.

KAIP ŽAISTI?

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

 

LaQ detalės190 vnt.
Hamacron detalės11 vnt.
Konstravimo schemos5 vnt.
Spalvos6
PriedaiInstrukcijų knygelė/lankstinukas.
Modeliai, kuriuos sukonstruositeReaktyvinis lėktuvas, lenktyninis automobilis, „nematomas“ reaktyvinis lėktuvas, ralio mašina ir motociklas
Sudėtingumo lygisSunkus
Rekomenduojamas amžiusnuo 7 metų

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Konstruktorių rinkinys LaQ Hamacron „Jet Fighter“

Konstruktorių rinkinys LaQ Hamacron „Jet Fighter“

Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: