You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konstruktorių rinkinys LaQ „Hamacron Constructor Mini Off-Roader“

Nauja prekė

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

8,99 €

  • 1 konstravimo schema: mini visureigis;
  • 5 spalvos;
  • 38 detalės;
  • 8 specialios Hamacron dalys;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

LaQ Hamacron Constructor Mini Off-Roader – tai žavingas LaQ miniatiūrinis visureigio automobilio modelis. Su juo vienu ar gausybe kitų LaQ Hamacron Constructor žaislų Jūsų vaikas galės ne tik kurti savo individualią LaQ transporto priemonių kolekciją, bet ir pasinerti į nepakartojamą LaQ konstravimo ir žaidimų pasaulį!

Modeliukas yra patrauklus dar ir tuo, kad jam konstruoti naudojamos berniukų taip mėgiamos specialios LaQ Hamacron detalės – mažieji ratai ir juos tvirtinančios ašys. Mini Hamacron dalys yra skirtos važiuojantiems LaQ modeliams (įvairioms transporto priemonėms) konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti (mini detalės ypatingai tinka gyvūnų akims!).
Prireikus LaQ Hamacron ratų ir jų ašių, jų galima įsigyti ir atskirai, rinkinių pavadinimai yra Hamacron Mini Parts Kit (maži ratai ir jų ašys) ir Hamacron Parts Kit (dideli ratai ir jų ašys).

LaQ Hamacron Constructor (įprastų ir mini) rinkinių serijoje – daugiau nei vienas policijos automobilis, net keletas skirtingų modelių lenktyninių ir sportinių automobilių bei visureigių, motociklų ir malūnsparnių. Taip pat – radiolokacinis lėktuvas, „nematomas“ reaktyvinis lėktuvas, reaktyvinis lėktuvas ir kt. policijos, gaisrinės ir kitos pirmosios pagalbos transporto priemonės, lokomotyvas, traktorius, sunkvežimis ir kiti išradingi LaQ žaislai!

Iš visos LaQ Hamacron Constructor serijos vaikai gali sukonstruoti daugybę ypač šaunių ir originalių transporto priemonių su specialiomis Hamacron detalėmis (ratais ir juos tvirtinančiomis ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygele ar be jos valandų valandas kūrybingai leisti laiką!

KAIP ŽAISTI?

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

 

LaQ detalės38 vnt.
Hamacron detalės8 vnt.
Konstravimo schemos1 vnt.
Spalvos5
Priedaiinstrukcijų knygelė/lankstinukas.
Modeliai, kuriuos sukonstruositemini visureigis
Sudėtingumo lygislengvas
Rekomenduojamas amžiusnuo 5 metų

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Konstruktorių rinkinys LaQ „Hamacron Constructor Mini Off-Roader“

Konstruktorių rinkinys LaQ „Hamacron Constructor Mini Off-Roader“

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: