You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konstruktorių rinkinys LaQ „Hamacron Constructor Mini Black Blast“

Nauja prekė

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

8,99 €

Konstruktorius LaQ Mini Black Blast priklauso LaQ Hamacron Constructor transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams. Su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką. Mini Black Blast rinkinys yra patrauklus dar ir tuo, kad jam konstruoti naudojamos vaikų taip mėgiamos specialios LaQ Hamacron detalės – mažieji ratai ir juos tvirtinančios ašys. Mini Hamacron dalys yra skirtos važiuojantiems LaQ modeliams (įvairioms transporto priemonėms) konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti (mini detalės ypatingai tinka gyvūnų akims!).
Prireikus LaQ Hamacron ratų ir jų ašių, jų galima įsigyti ir atskirai, rinkinių pavadinimai yra Hamacron Mini Parts Kit (maži ratai ir jų ašys) ir Hamacron Parts Kit (dideli ratai ir jų ašys)

LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis transporto priemonėmis, jų specifika. Žaisdami su automobiliais, laivais ir kitom transporto priemonėm vaikai gali modeliuoti įvairias gyvenimiškas situacijas.

Iš visos Hamacron Constructor serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis Hamacron detalėmis (dideliais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis dviejų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti.

KAIP ŽAISTI?

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai – ne atsitiktinumas!

 

LaQ detalių sk.40 vnt.
Hamacron detalių sk.8 vnt.
Konstravimo schemų sk.1 vnt.
Spalvų sk.4
PriedaiInstrukcijų knygelė/lankstinukas.
Modeliai, kuriuos sukonstruositeMini automobilis
Sudėtingumo lygisVidutinis
Rekomenduojamas amžiusnuo 5 metų


  • 1 konstravimo schema: mini automobilis;
  • 4 spalvos;
  • 40 detalių;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Konstruktorių rinkinys LaQ „Hamacron Constructor Mini Black Blast“

Konstruktorių rinkinys LaQ „Hamacron Constructor Mini Black Blast“

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: