You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

„Brain Builders“ veidrodinis kamuolėlis „Magiški Atspindžiai“

Nauja prekė

2 Prekės

8,99 €

Veidrodinis Brain Builders kamuolėlis Magiški Atspindžiai – kai mamoms reikia kelių papildomų akimirkų paruošti kūdikio maisteliui.

  • Žaislas siurbtuku gali būti tvirtinamas prie įvairių paviršių (maitinimo stalelio, automobilio lango ir pan.)
  • Žaislo viduje integruotas barškutis.
  • Saugus ir patogus naudoti.
  • Tinka nuo 6+ mėn.
  • Žaislas yra be BPA ir ftalatų.

 

SUKURTA: Japonijoje

Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

Brain Builders veidrodinis kamuolėlis Magiški Atspindžiai:

  • Yra nešiojamas bei paprastai tvirtinamas. Žaislas siurbtuku yra lengvai pritvirtinamas prie plokščių paviršių ir stipriai laikosi kūdikiui jį liečiant, traukiant ar netgi kopiant juo. Puikiai tinka užimti mažyliui valgant prie stalo ar lavinant kūdikio kaklo raumenis keliant galvą, kuomet jis yra pasiruošęs gulėti ant pilvuko.
  • Sukurtas tarškėti. Atrasdamas vis naujus savo atspindžius, kūdikis taip pat gali išgauti garsus judindamas ir žaisdamas magišką atspindžių kamuolėlį.
  • Kūdikiui lengva jį suimti rankomis. Kuomet kamuolėlis nėra pritvirtintas prie paviršiaus, kūdikis gali žaisti juo laikydamas žaislą už kraštų. Išgaubta kamuolėlio forma padeda sutelkti kūdikio dėmesį nuolat besikeičiančiais ir smalsumą sužadinančiais atspindžiais.
  • Saugus – be BPA ir ftalatų. Šis žaislas yra saugus kramtyti bei kūdikiui bučiuoti savo atvaizdus kamuolėlio paviršiuje.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

„Brain Builders“ veidrodinis kamuolėlis „Magiški Atspindžiai“

„Brain Builders“ veidrodinis kamuolėlis „Magiški Atspindžiai“

Amžius: 6 mėn. +

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: