You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kaip parinkti tinkamiausius batus vaikui?

Kaip parinkti tinkamiausius batus vaikui?

Kaip parinkti tinkamus batus mažyliui - vienas didžiausių tėvų rūpesčių. Nors tai ir ne aukštoji matematika, tačiau užduotis dažnai tampa dideliu iššūkiu, dažnai ir nusivylimu. Žinoma, stiliaus aspektą šiuo atveju galima ir atmesti - kiekvienas renkasi pagal asmeninį skonį.

Svarbiausias klausimas lieka - kaip rasti sparčiai augančioms pėdutėms tinkamus batus, sudarančius idealias sąlygas puikiai vystytis kojytei, o vaikui be rūpesčių, aktyviai ir komfortiškai leisti laisvalaikį? Klausite, kodėl tai taip svarbu? Atsakymas labai paprastas: naujagimiai gimsta su labai lanksčiomis, minkštomis pėdutėmis. Augant ir sparčiai aktyvėjant, pėdutė praranda savo pradinį lankstumą, pėdų kaulai išsiplečia ir sukietėja. Todėl ieškant vaikiškų batų, labai svarbu atsižvelgti į visus faktorius, galinčius turėti įtakos pėdų būklei, ir pasirinkti tinkamiausią, saugiausią variantą.

Daugiausiai įtakos vaikų kojyčių komfortui turi avalynės medžiagos ir pasiuvimas. Svarbu, kad vaikiška avalynė būtų pagaminta iš kokybiškų, natūralių medžiagų, užtikrinančių lengvą ir patogų pėdutės judėjimą. Taip pat labai svarbu, kad vaikiški batai būtų kokybiškai pasiūti ir tinkamai saugotų kulkšnis nuo galimų patempimų bei kitų traumų. Batų padas turėtų būti pagamintas iš kokybiškos lanksčios gumos, neleidžiančios batų padams slysti, o vidpadis - išklotas natūraliomis medžiagomis, užkertančiomis kelią kojos prakaitavimui.

Dar vienas labai svarbus dalykas: sparčiai augančioms pėdutėms svarbu tinkamas dydis. Todėl be jokios abejonės batai turės būti perkami pakankamai dažnai. Kartais nutinka taip, kad vaiko pėdos dydis pasikeičia vos per mėnesį, tad tėvams tenka vėl ieškoti naujų batų. Tokiu atveju svarbu nepirkti “tik tik” tinkančių batų. Norėdami parinkti tinkamą vaikiškų batų dydį, pamatuokite vaiko pėdutę su kojine ir dar pridėkite savo nykštį - maždaug toks batukų dydis bus tinkamiausias. Pasinaudoję batų dydžių lentelėmis, be vargo rasite idealaus dydžio vaikišką avalynę.

Augantipedute.lt siūlo išskirtinius rankų darbo batukus vaikams, su kuriais Jūsų mažieji galės laisvai ir patogiai vaikščioti, žaisti, bėgioti. Aukščiausios kokybės medžiagos ir su didele atsakomybe siūti batukų modeliai užtikrina Jūsų vaiko kojyčių komfortą ir saugumą.