You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Batai berniukams: kur ieškoti?

Batai berniukams: kur ieškoti?

Neretai tėveliai skundžiasi, esą parduotuvių batų lentynos lūžta nuo dailių, išskirtinio modelio batų mergaitėms, o batų berniukams pasirinkimas - itin mažas. Augantipedute.lt turi Jums puikių naujienų: internetiniame puslapyje siūlomas gausus originalios, puikaus pasiuvimo, ryškios ir kokybiškos avalynės berniukams asortimentas. Lieka vienas klausimas - kaip išsirinkti?

Kasdieniai batai berniukams. Kasdienių, ar dar kitaip - laisvalaikio, batų pasiūla yra ypač didelė. Pasivaikščiojimams, žaidimams kieme ar darželyje reikalinga lengva ir patogi, pėdai prakaituoti neleidžianti avalynė. Geras pakulnės sutvirtinimas užkerta kelią pėdutės krypimui, ją stabilizuoja. Svarbu pasirinkti batukus platesniu priekiu - taip kojų pirštukams lieka pakankamai erdvės laisvai judėti, išvengiama nuospaudų. Kuo lengvesnis ir lankstesnis padas, tuo saugesni vaikiški batai. Kasdieniai batai - kaip koduoja ir pats pavadinimas - nešiojami itin dažnai, todėl svarbiausias aspektas, renkantis berniukišką avalynę aktyviam laisvalaikiui, turėtų būti patvarumas. Patvarumą užtikrina kokybiškos, 100 proc. natūralios medžiagos, naudojamos batų siuvimui. Augantipedute.lt, bendradarbiaudama su atsakingais ir patikimais tiekėjais, užtikrina aukščiausią batams siūti naudojamų medžiagų kokybę, todėl siūloma berniukiška avalynė yra patvari, saugi ir tarnauja ilgiau.

Proginiai batai. Artėjant svarbiai datai, tiek parduotuvėse, tiek internete itin dažnai ieškomi proginiai batai berniukams. Augantipedute.lt pasiūloje - žaismingi, išskirtiniai modeliai įvairioms šventėms: gimtadieniui, krikštynoms, rugsėjo 1-ajai, bei kitoms progoms. Drąsaus dizaino, ryškių spalvų, unikalaus pasiuvimo berniukiška avalynė ne tik tampa puikiu įvaizdžio akcentu, bet ir užtikrina maksimalų komfortą judant, šokant ar žaidžiant. Proginių batų pasirinkimui daugiausiai įtakos turi jų unikali išvaizda ir patogumas. Faktas vienas: augantipedute.lt garantuoja siūlomų berniukiškų batų išskirtinį stilių ir patogumą. Puslapyje galite rasti įvairių spalvų, dydžių ir formų proginių bei laisvalaikio batų. Maža to, siūlomi ir universalūs - tiek kasdienai, tiek įvairioms progoms tinkantys batai. Atsižvelgdami į poreikius, galite rinktis tamsių - rudos, pilkos, juodos - ar šviesesnių bei ryškesnių - kreminės, raudonos, mėlynos - spalvų berniukišką avalynę. Siūlomi žemi ir pusilgiai batai berniukams visiems metų laikams.