You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

IWAKO trintukų – dėlionių rinkinys „Dinosaurs 2“

Nauja prekė

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

7,99 €

Klauskite apie šią prekę

Pažinkite dinozaurų pasaulį su šiais originaliais dinozauriukais! Į rinkinį įeina trys mini dinozaurai ir dvi įspūdingos palmės. Kai kuriuos modelius galima išardyti ir iš naujo sudėlioti kaip mini dėlionę.

Trintuko veiksmingumas – net 87.7% !

Trintukai yra pagaminti iš minkštos aukštos kokybės gumos, yra mieli bei funkcionalūs.

 

SUKURTA: Japonijoje PAGAMINTA: Japonijoje

Rekomenduojama nuo 3 metų.

Praktiškumas. IWAKO produktai nėra skirti vien žaidimui ar kolekcionavimui – kiekviena figūrėlė puikiai tinkama naudoti kaip įprastas trintukas (trintuko veiksmingumas – net 87.7%).

Žaidimas IWAKO trintukais. IWAKO trintukai-dėlionės susideda iš spalvingų detalių, kurias galima atskirti ir vėl sumontuoti – toks žaidimas ugdo vaikų rankų miklumą. IWAKO siūlo platų, daugiau nei 500 trintukų asortimentą, kuriuo džiaugsis tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Apdovanojimai. IWAKO pelnė aukso medalį 2008 m. ir bronzos medalį 2012 m. Patraukliausių Japonijos suvenyrų (VJC Attractive Souvenirs of Japan) konkurse. Šio konkurso tikslas – skatinti turizmą Japonijoje apdovanojant ypatingai svečiams iš užsienio patrauklius suvenyrus, kurių dizainas ir aukšta kokybė atskleidžia šalies grožį ir žavesį. Japoniški raštinės reikmenys dažnai pasirenkami kaip suvenyras dėl jų puikios kokybės, o subtilūs IWAKO trintukai su japoniškais motyvais sulaukia ypač daug populiarumo užsienyje.

Su IWAKO žaisliukais jums patiks trinti, dėlioti, žaisti ar tiesiog gėrėtis jais!

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

IWAKO trintukų – dėlionių rinkinys „Dinosaurs 2“

IWAKO trintukų – dėlionių rinkinys „Dinosaurs 2“

Rekomenduojama nuo 3+

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: