You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Interaktyvus žaisliukas-pakabukas „Jabb-A-Boo“ Rožinė katytė

Nauja prekė

3 Prekės

10,99 €

Klauskite apie šią prekę

Maigomas ryškių bruožų žaisliukas, linksmai mojuojantis rankytėmis, atidengiantis savo akytes, šelmiškai iškišantis liežuvėlį ir skleidžiantis nuotaikingą garsą, įtrauks į smagų žaidimą ir privers nusišypsoti kiekvieną. Jabb-A-B00 – tai ne tik gerą nuotaiką skleidžiantis draugas, tai ir lavinantis žaislas. Iš pirmo žvilgsnio paprastas žaisliukas savyje slepia daug lavinančių savybių.

Jie tiesiog kviečia: „Suspausk mane ir džiaukis“! Nuotaikingai iškišdami liežuvėlį ir skleisdami smagų garsą, žaisliukai akimirksniu įtraukia į žaidimą ir pasižymi lavinančiomis savybėmis. Neramų kūdikį nuramins, o didesniam vaikui dovanos daug džiugesio. Pamilti jį taip lengva! Minkštas, malonus liesti draugas privers nusišypsoti kiekvieną – tereikia išsirinkti mėgstamiausią!

Garsą skleidžiantis mechanizmas yra mechaninis, todėl džiugins vaikutį ilgą laiką. Skirti vaikams nuo 18 mėn. Vaikas gali išsirinkti jam labiausiai patinkantį gyvūną ir mėgstamą spalvą. Galima rinktis iš keturių gyvūnų – rožinės katytės, melsvo šuniuko, balto kiškučio ir rudo meškučio.

Žaisliuko dydis: 56 x 155 x 56mm
Žaisliuko svoris: 55g


Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Interaktyvus žaisliukas-pakabukas „Jabb-A-Boo“ Rožinė katytė

Interaktyvus žaisliukas-pakabukas „Jabb-A-Boo“ Rožinė katytė

Vaikiškas žaislas nuo +18 mėn.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: